Koszulki z komiksów dla fana popkultury – jaki wzór wybrać?

Komiks coraz częściej pojawia się w polskiej popkulturze za sprawą licznych ekranizacji z uniwersum Marvela i konkurencyjnych wytwórni. Przejawy tego zjawiska widać także w modzie, obecnie już nie tylko tej geekowskiej. Koszulki z komiksów będą miłym prezentem dla każdego, kto interesuje się choć trochę kulturą popularną. Pytanie brzmi: jaki motyw wybrać?

Jaki styl, taka koszulka

Dla osoby, która lubi kino superbohaterskie i śledzi na bieżąco produkcje tego typu, przemówi najpewniej klasyczna koszulka z symbolem superbohatera… lub jego arcywroga. Dumnemu „S” na niebieskim tle po prostu nie sposób się oprzeć. No chyba, że zawsze preferowało się mroczniejsze klimaty i Batmana.

Chcąc poprawić humor komuś raczej zainteresowanemu w kreskówkach, można postawić np. na kucyka pony albo wariację z wizerunkiem popularnego ostatnimi czasy duetu Ricka i Morty’ego. Dla fanów japońskiej stylistyki nie powinno brakować koszulek z komiksów manga oraz filmów anime. Dragon Ball czy Pokemony do dzisiaj pozostają w sferze popularności i są po prostu uwielbiane wśród miłośników japońskiej kreski.

Jeśli chodzi o tradycjonalistów lubujących się w paskach komiksowych w starym stylu – Garfield czy Fistaszki powinny sprostać ich oczekiwaniom.

Przy takim zarysie na pewno uda się wybrać coś, co mile zaskoczy sympatyka komiksowych bohaterów, bez względu na okazję.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *