Koszulki dla taty i dziecka

Koszulki dla taty i dziecka są swoistą nowością na rynku. Postrzegane bardziej jako humorystyczny gadżet, niż rzeczywista odzież, doskonale sprawdzą się wśród rodziców, którzy mają poczucie humoru i chcą zamanifestować swoją więź z dzieckiem wśród rodziny i znajomych.

Odzież dla całej rodziny, wśród której często nie brakuje koszulek dla taty i dziecka bądź mamy i córki, pojawia się w ofercie coraz większej ilości sklepów z odzieżą dla najmłodszych. Ten zabawny dodatek do garderoby sprawdza się głównie podczas spotkań wśród rodziny i znajomych. Ponadto tego typu ubrania spełniają jeszcze jedną funkcję, która jednak rzadko znajduje swoje rzeczywiste zastosowanie – dziecko ubrane w koszulkę bliźniaczą do tej noszonej przez rodzica łatwiej się znajdzie w przypadku zagubienia i nie zostanie z nikim pomylone. W praktyce podczas większych przyjęć każdy będzie wiedział, czyim dzieckiem jest ten konkretny brzdąc.

Zdania na temat koszulek dla rodziców i dzieci są podzielone. Dla niektórych to bezsensowne wyrzucenie pieniędzy w błoto, wyłącznie aby pokazać swoje poczucie humoru i luźne podejście do rodzicielstwa. Ich zdaniem to tylko jeden z niepotrzebnych gadżetów, pomagających zarobić koncernom odzieżowym. Wydaje się jednak, że wszelkie dyskusje na ten temat są przeprowadzane nieco na wyrost. Dzieciom pomysł koszulek, które będą dzielić z rodzicem zazwyczaj się podoba i wzmacnia więź, więc nawet jeśli jest to wydatek w pewnym sensie niepotrzebny, na swój sposób doskonale spełnia tę najważniejszą funkcję.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *